menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 87
تعداد بازدیدکنندگان 1031006
داوران بخش عکس دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب

هیات داوران بخش عکس دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب 


حسن مقیمی


mo.jpg

حسن مقیمی، متولد 1340 در اراک و فارغ التحصیل رشته تاریخ از دانشگاه اصفهان است. وی عکاسی را تجربی آموخته، در ابتدا مانند بسیاری از عکاسان، عکاسی را از طبیعت آغاز کرد اما بعد از چند سال به عکاسی و مطالعه در اقوام و عشایر حوزه زاگرس مرکزی پرداخت. ماحصل آن تاکنون جمع آوری چند هزار فریم نگاتیو و اسلاید از زندگی عشایر بختیاری و قشقایی و عشایر کهکیلویه و بویراحمد و همچنین عشایر عرب جرقویه می باشد که از این مجموعه تاکنون دو کتاب به نام های "بررسی هنر در ایل قشقایی" و "در همسایگی آسمان" منتشر و کتاب دیگری تحت عنوان " استان اصفهان، جلوه گاه تنوع فرهنگ عشایری" آماده چاپ می باشد. سفرهای طولانی در طبیعت و عکاسی گاه به گاه از پرندگان و گونه های دیگر جانداران که به طور اتفاقی صورت می گرفت کم کم به گرایش جدیدی برای او تبدیل شد تا جائیکه از سال 1385 عکاسی از حیات وحش را به طور جدی پیگیری نمود. از این مجموعه تا کنون 5 جلد کتاب در قالب اطلس های تنوع زیستی و سیمای طبیعی برای استان های فارس، مرکزی، یزد، چهار محال و بختیاری و اصفهان منتشر شده است. استاد مقیمی همکاری با چندین نشریه استانی و ملی و همچنین برگزاری بیش از 20 نمایشگاه انفرادی در داخل و خارج کشور را نیز در کارنامه خود دارد.

 

رضا نور بختیار

n00098133-t.jpg

رضانوربختیار، متولد 1320 در اصفهان است. دوره متوسطه را در دبیرستان سعدی به پایان رساند و برای تحصیل عازم انگلستان شد. وی فارغ التحصیل عکاسی از London college of printing  است. پس از بازگشت به ایران به همکاری با موسسه کیهان و اطلاعات و موسسات تبلیغاتی فاکوپا، کاسپین، زیبا، ادمن و انتشارات فرانکلین پرداخت. همچنین پروژه های عکاسی صنعتی از شرکت هایی چون "ایران ناسیونال" و "جیپ رامبلر" را بر عهده گرفت. استاد رضانوربختیار نمایشگاه های داخلی و خارجی متعددی را برگزار و کتابهای زیادی را به چاپ رسانده است. "اصفهان، موزه همیشه زنده"،"اصفهان، شهر صنعت و هنر"، ترجمه "دائرة المعارف عکاسی" و "عکاسی قدم به قدم" از آثار منتشر شده از ایشان است. وی عضو انجمن عکاسان حرفه ای بریتانیا است و تدریس در دانشگاه های هنر اصفهان، سوره اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان و دانشکده روابط عمومی و مطبوعات تهران را در کارنامه خود دارد.

 

مهران دهدار

d.jpg

مهران دهدار، متولد 1335 و فارغ التحصیل رشته سینما، تلویزیون و رادیو از دانشگاه هنرهای دراماتیک تهران و مدرس عکاسی در دانشگاه های هنر اصفهان، سپهر اصفهان، دانشگاه آزاد خوراسگان و دانش پژوهان می باشد. وی در زمینه عکاسی صنعتی با سازمان صنایع و معادن و فلزات به همکاری پرداخت و تمام معادن استان اصفهان را عکاسی نمود. همچنین همکاری های گسترده ای با شهرداری اصفهان داشته و جذابیت های این شهر را به تصویر کشیده است. وی چندین نمایشگاه داخلی و خارجی برگزار کرده است. در نمایشگاهی که به مناسبت خواهرخواندگی شیان در چین برگزار شد عکس های ایشان از اصفهان به نمایش در آمد. دو رتبه کشوری بهترین عکاس معدنی، کارگاه های آموزشی متعدد، داوری جشنواره های مختلف چون جشنواره فیلم کوتاه حسنات، جشنواره سراسری فیلم و عکس فانوس در کارنامه ایشان دیده می شود.

 


تعداد بازديد کنندگان:4370