menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 83
تعداد بازدیدکنندگان 1031002
هیات داوران بخش فیلمهای انیمیشن دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب

هیات داوران بخش فیلمهای انیمیشن دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب


سید علی مفضلی


mofazali.jpg

متولد 1355، تهیه کننده و کارگردان انیمیشن است. وی از سال 1381 عضو رسمی آسیفا ایران و از سال 1386 عضو رسمی آسیفا اصفهان است. وی همچنین مدیریت خانه انیمیشن حوزه هنری اصفهان در سال 1383 را نیز برعهده داشته است. ایشان در مقام کارگردان آثاری چون لک لک و گرگ درنده، خروس زری پیرهن پری و سریال های  فضایی ها و شهر بی قصه را در کارنامه خود دارد. انیمیشن های نوا، کاش یکی پیدا بشه، پروانه ای برای من، شمع، خوابزده، آن سوی آسمان، بهترین هدیه، تکیه بر باد، لک لک و گرگ درنده و مرمت را تهیه کرده و در ساخت انیمیشن های آتش نشان(سریال)، افسانه ماردوش(سریال)، سفر به سرزمین دور همکاری نموده است. ایشان برنده دیپلم افتخار بهترین انیمیشن از بیست و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان همدان است و در جشنواره های پویا نمایی تهران، رویش، پلیس، رشد و ... حضور داشته است.

 

محمد حدادی پور


hadadi.jpg

نویسنده و کارگردان، متولد 1353 در اصفهان است. وی فعالیت حرفه ای خود را از سال 1373 و با ساخت تیتراژ و میان برنامه های انیمیشنی صدا و سیما آغاز کرد. در تولید آثاری چون تنها(انیمیشن کوتاه)، نمازی دیگر(فیلم کوتاه)، صلح(انیمیشن کوتاه)همکاری داشته و مجموعه های انیمیشن آموزشی توانیر(سریال بابا قدرتی و قدرت هیکل)، مجموعه های انیمیشن آموزشی اداره کل استاندارد ایران(داستانهای ناما)، ترافیک شهر و انیمیشن کوتاه مرمت را کارگردانی کرده است. ایشان در جشنواره های داخی و بین المللی متعددی شرکت داشته و جوایز متعددی چون دیپلم افتخار از هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش، تندیس اولین جشنواره فیلم و عکس جلوه های آب، تندیس دومین جشنواره فرهنگی هنری نماز، تندیس پنجمین جشنواره فیلم نماز و نیایش، تندیس و جایزه Gold Award از دومین جشنواره فیلم جهان اسلام(مالزی) را در کارنامه خود دارد.

 

مژده زمانی


zamani.jpg

متولد 1347 در اصفهان و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد انیمیشن است. او از سال 1386 عضو رسمی آسیفا ایران و اصفهان است. خانم مژده زمانی در مقام کارگردان آثاری چون انیمیشن های کرم ابریشم، روباه و خروس، زارع و روباه، زال و رودابه، سیب، کیف، پر از درد پر از رنج را در کارنامه خود دارد.


 

تعداد بازديد کنندگان:4072